Про автора

Автор andrey.lviv.uaПривіт! Як не важко здогадатись - звати мене Андрій і мешкаю я у славному місті Львові. Тут, як заведено, я постараюсь розповісти кількома словами про себе, хто я і звідки, та як докотився до такого життя.

Отож народився я коли надворі була сувора зима, поблизу західного кордону "Страни Совєтів". Як усі нормальні діти пішов у школу, правда уже за нашої незалежної Неньки України. По завершенню навчання у школі (у символічному 2000му році) продовжив гризти науку у напрямку спеціаліста-радіотехніка. Опісля - служба у ЗСУ. Тут теж мені повезло - попав в останній призов, який служив 1.5 роки. Після служби остаточно почав закріпляти свої навики в ІТ-шній сфері, навчаючись в КА "ШАГ".

Робочу карєру пройшов від менеджера сервіс-центру до суміщеної посади зав. складом / техніка-інженера в компютерній фірмі.

Криза 2008-го так відбилась на моїй психіці, що тоді зробив свій перший "дурнуватий" поступок - стрибок з мосту (роупджампінг). І з того часу, мене, як то кажуть, понесло.. по екстримальній стежці. Але це уже зовсім інша історія...

Наслідком цієї ж кризи, було звільнення з роботи і відправка на вільні хліба фрілансу. Правда, до того часу я уже навчився заробляти організацією різного роду заходів активного відпочинку.

В останні роки активно зацікавився СЕО-оптимізацією і створенням сайтів, першим результатом чого, було створення даного сайту/блогу. Та з того часу сплило уже багато води, пріоритети помінялись, тож планується і зміна (розширення) тематики даного сайту.

Став волею випадку і покликанням обов'язку учасником АТО у складі ЗСУ. Зараз уже звільнився, чи то пак демобілізувався, тож наразі починаємо новий виток життя після пережитих жахіть такзваної гібридної війни на сході. По можливості і при бажанні, якщо таке виникне, писатиму спогади про ті дні на blogger.lviv.ua

До зустрічі! ;)